Prechod na navigáciu Hlavné menu
Materská škola, Mierová 315/10, Považská Bystrica

Deti

MŠ Mierová 315/10


 

I. trieda - kuriatka

1.                  Kopínec Tomáš                

2.                  Uríková Zara                    

3.                  Randová Viktória             

4.                  Chlebanová Nina                  

5.                  Gašpieriková Alexandra   

6.                  Bolček Jakub                    

7.                  Babušová Zuzana             

8.                  Špilová Nela                     

9.                  Harvánková Júlia              

10.              Sopúšková Mia                 

11.              Mikloš Samuel                  

12.              Hoghová Miriam               

13.              Martinko Matej              

14.              Hogaj Lukáš                      

15.              Pustowkova Natália           

16.              Harant Ján                          

17.              Knapo Matej                      

18.              Belavý Mathias    

19.              Matuščin Michael             

 



 

II. trieda - mravčekovia

1.                  Matejka Matej             

2.                  Gašparková Beata       

3.                  Papšo David                

4.                  Zajac Krištof               

5.                  Rzuhovský Ján            

6.                  Kavský Tomáš             

7.                  Štefániková Lea           

8.                  Belušík Adam              

9.                  Bírošík Tobias              

10.              Coloňová Sofia             

11.              Vaňo  Pavol                  

12.              Cedzo Damián             

13.              Havlová Alena              

14.              Ďurica Lukáš                 

15.              Bulicová Lívia               

16.              Rojková Lucia               

17.              Majtánová Simona        

18.              Bolček Jaroslav

19.              Macúš Krištof

20.              Ďurajka Patrik              
 

 

 

III. trieda - lienky

1.                  Hradský Michal        

2.                  Procházka Peter        

3.                  Krúpa Nikolas           

4.                  Vokel Jakub               

5.                  Babuša Jakub          

6.                  Kudlej Michal           

7.                  Cedzo Tobias            

8.                  Kováčiková Lenka     

9.                  Koštová Ema              

10.              Haferová Katarína    

11.              Bieliková Mia           

12.              Čiernik Tomáš          

13.              Zadňančin Peter          

14.              Kališík Martin             

15.              Pastorek Šimon             

16.              Nižníková Sabína         

17.              Sádecký Samuel           

18.              Dúbravka Michal          

19.              Cigánik Daniel              

20.              Plevák Šimon    

21.              Bošková Allison

22.              Matuščin Markus      





 

IV. trieda - včielky

1.                  Súľovcová Simona              

2.                  Gablík Nikolas                 

3.                  Baláž Dávid                        

4.                  Ďurajková Vanesa               

5.                  Záhradník Samuel               

6.                  Filo Lukáš                            

7.                  Hradský Alexander      

8.                  Lovíšek Anton                    

9.                  Zigo Lukáš                     

10.              Zigová Alexandra                

11.              Tamášiová Soňa                   

12.              Krasňan Leo                         

13.              Jaroš Viliam                           

14.              Lacko Stanislav                

15.              Buček Matúš                       

16.              Zábranský Peter                   

17.              Havel Lukáš                         

18.              Ostrochovský Daniel            

19.              Garaj Filip                        

20.              Smataníková Zoja                

21.              Michalíková Anna                

22.              Bambúchová Michaela         

23.              Minarčík Martin                          

24.              Belavá Scarlett   

25.              Bošková Samantha                  

SLNIEČKA
1.                   Košta   Adam               

2.                  Buňová Natália             

3.                  Ronec Alex                   

4.                  Paliesková Michaela     

5.                  Talčíková Petronela       

6.                  Kompaníková Laura      

7.                  Lašček Jakub                 

8.                  Remenec Matúš             

9.                  Lovíšek Peter                 

10.              Kostelanská Petronela    

11.              Kračmerová Linda         

12.              Minárčiková Timea        

13.              Tichá Katarína                

14.              Tichá Nela                       

15.              Pavlík Viliam                  

16.              Striženec Šimon                       

17.              Šošovičková Laura        

 


Elokované triedy Milochov 224 


I. trieda

Peter Valjent
Filip Mihálik
Lucas Gašpárek
Eliška Tatrnová
Marika Trníková
Daniel Cigánik
Marek Belás
Sára Melicheríková
Lukáš Abík
Dávid Babuša
Alexander Babuša
Juraj Talaš
Natália Mehešová
Šimon Pavlík
Dominika Mojtová
Marek Nemčík
Viktoria Hájková
Martin Podoben
Tomáš Ďurdík
Patrik Šipka
Simon Babuša
Sofia Stráňovská
Nina Slamková
 


Elokované triedy Orlové 94


 

I. trieda

1. Baculíková Natália   
2. Biel Šimon    
3. Bieliková Martina   
4. Bučková Katarína   
5. Ďurkovský Dominik   
6. Ďurovec Matej   
7. Gašparková  Diana   
8. Hrošková Kamila   
9. Kollár Daniel   
10.Kosák Andrej   
11.Kostelanský Samuel  
12.Krajčík Matej   
13.Králik Nikolas   
14. Lovíšková Liana   
15.Miniarová Anna   
16.Monošíková Andrea   
17.Reváková  Anna   
18. Sefia David   
19.Selepová Linda
20.Slovák Samuel
21.Štefániková Nina
22.Talčík Jakub


 

 

II. trieda

1. Balcarová Vivien
2. Berhanová Klaudia
3. Bolčeková Alexandra
4. Ďurkechová Alicka
5. Fedorová Viktória
6. Harmaniaková Laura
7. Hromadík Šimon
8. Janoška Peter
9. Maťašovská Tamara
10.Matušíková Katarína
11.Monošíková Alicka
12. Rosinová Lea
13. Rosinová Rebeka
14. Sláviková Patrícia
15. Selepová Nina
16. Štrichel Matej
17. Varhaníková Karolína
18. Talda Ján

 

 

 

 

 

 


 

webygroup

dnes je: 24.11.2017

meniny má: Emília

podrobný kalendár



1635119

Úvodná stránka